Chargé d'affaires

Mr. Ragnar G. Kristjánsson

Professionele carrière

 

Minister-Raad en Plaatsvervangend Hoofd van de Missie van IJsland bij de Europese Unie en bij het Koninkrijk België met accreditatie in Luxemburg, Nederland, Zwitserland en San Marino, augustus 2014- heden

Directoraat voor Handel en Economische Zaken, Ministerie van Buitenlandse Zaken, 2011- augustus 2014

Plaatsvervangend Permanent Vertegenwoordiger, Missie van IJsland, Genève, 2007-2011

Raad, Permanente Missie van IJsland bij de Verenigde Naties, New York, mei 2001-2007

Eerste Secretaris, Directoraat voor Handel en Economische Zaken, Ministerie van Buitenlandse Zaken, september 1999-2001

Eerste Secretaris, Departement Defensie, Ministerie van Buitenlandse Zaken, juni 1998- september 1999

SOCRATES Bureau voor technische bijstand, Brussel (détaché), augustus 1996- juni 1997

 
 

Opleiding

 

Master Europese Integratie en Samenwerking, Faculteit Politieke Wetenschappen, Universiteit van Hull, Verenigd Koninkrijk, 1994

 

Bachelor Politieke Wetenschappen, Universiteit van IJsland, 1991

 

 

Ragnar G. Kristjánsson is getrouwd en heeft één zoon.



Inspired by Iceland